01
O Nas!

Jak powstał lovelight?

Zalążki Lovelight zrodziły się już 10 lat temu na "Weselu bez Pary Młodej". Tak, to my organizujemy już 10 rok Wesele, które całą konwencją przypomina normalną ceremonię z jednym szczegółem: nie ma Nowożeńców.

Podczas dekady organizowania tej niepowtarzalnej zabawy przewinęło się niespełna 1500 gości. Nabraliśmy takiego doświadczenia, że zapragnęliśmy podzielić się nim z innymi ludźmi. Połączyliśmy doświadczenie, pasje, kreatywność i elastyczność- tak właśnie powstał Lovelight.

Rok 2007

Rok 2010

Rok 2010

Rok 2010

A Dziś...

Dzień ślubu, to jeden z ważniejszych dni w życiu. Dlatego tak istotne jest, aby był najpiękniejszy i pozostał w pamięci na zawsze. Najlepiej osiągnąć ten efekt dodając atrakcji ubarwiających wydarzenie.

Lovelight oferuje atrakcje i elementy wystroju wesela. Dbamy o detale i przykładamy szczególną uwagę do jakości i estetyki. Uważnie słuchamy i przekładamy to na rzeczywistość.

W ofercie mamy piękny świecący napis LOVE, który rozświetli każdą salę i doda jej magicznego klimatu. Aby rozbawić Gości proponujemy slow motion budkę, bardzo nowoczesną i najśmieszniejszą atrakcję na wesela, której Wasi Goście nie zapomną. Możemy również dowieść Was do ślubu doskonale odrestaurowaną Warszawą. Polecamy, sami nią jechaliśmy do ślubu!

Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie zaangażujemy się w dekoracje i atrakcje.

Działamy na na terenie województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie. Działamy na terenie północnej Polski, od Warszawy wzwyż.

02
NASZA
ZAŁOGA!
a

Hania

Specjalista ds. marketingu, kolorowa duchem, kolorowa ciałem, blondynka do zadań specjalnych. zorganizuje i zaplanuje każde wesele; załatwi najpiękniejsze dekoracje w Polsce i nawet najbardziej wyszukana butonierka nie ukryje się przed jej wzrokiem. Jeśli będziecie potrzebować atrakcji i dekoracji w kujawsko- pomorskim na pewno traficie na Hanie.

Maciej

Działa na terenie województwa pomorskiego. Specjalista ds. rozwiązywania problemów. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko Wasze życzenia.

03
Kontakt
Z Nami!

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

661 664 577 Maciej, woj. pomorskie
516 094 941 Hania, woj. kuj. pom

kontakt@lovelight.pl

facebook.com/lovelightpl

lovelight_wedding

Love Light