Parasole z nadrukiem – warto postawić na jakość!

Niezastąpiony gadżet podczas deszczowe pogody – parasol zawsze warto mieć pod ręką. Gdy będzie to parasol z nadrukiem firmy, może on nie tylko chronić przed deszczem, ale także pełnić funkcję reklamową!

Wielu z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez parasola – także w te dni, gdy nic nie zapowiada deszczu. Parasola używamy także wtedy, gdy pada śnieg, a także przy palącym słońcu – zapewnia przyjemny cień.

Parasol możemy kupić, ale możemy go też otrzymać. Aktualnie wiele firm kupuje parasole z nadrukiem, które są przekazywane klientom, kontrahentom czy pracownikom jak gadżety firmowe pełniące rolę reklamową.

Jeśli jako firma chcemy zlecić wykonanie parasoli z logo, warto postawić na jakość. Dlaczego? Dobry parasol będzie mógł posłużyć na dłużej, a tym samym będzie pomagał w budowie pozytywnego wizerunku darczyńcy.

Firmy oferujące parasole z logo i innymi nadrukami, w tym firma GiftLogo, mają w swoim asortymencie różne typy parasoli. Na co warto się zdecydować, gdy liczy się jakość?

Parasole z nadrukiem – automatyczne czy ręczne?

Parasole sprzedawane są w różnych wariantach. Możemy podzielić je na dwie główne kategorie, a mianowicie na parasole automatyczne oraz ręczne.

Automatyczne parasole są wygodniejsze w obsłudze – wystarczy nacisnąć przycisk, aby czasza parasola automatycznie się rozłożyła. Po złożeniu taki parasol reklamowy może zająć naprawdę mało miejsca, ale z drugiej strony wtedy, gdy jest wykonany z niższej jakości materiałów, szybciej się zepsuje.

Z kolei parasol rozkładany ręcznie wymaga ręcznego otwierania i zamykania, ale na ogół nie jest ono kłopotliwe. W tej kategorii znajdziemy często parasole wysokie, które nie mają składanych drucików, dlatego nie mają też tak kompaktowych wymiarów. Są jednak solidniejsze, dlatego mogą wytrzymać na dłuższy czas.

Parasole z nadrukiem – lepsza jakość to wyższa cena

Niezależnie od tego, jakie parasole firmowe chcemy wybrać, powinniśmy pamiętać o tym, że w ślad za jakością najczęściej idzie cena. Podczas gdy za najtańszy parasol z logo firmy zapłacimy już od około 15 złotych, ten wyższej klasy będzie już wydatkiem kilkukrotnie wyższym, na przykład będzie kosztował około 30-50 złotych.

Wybierając jednak gadżety reklamowe dla firmy, warto kierować się jakością – ma to podwójne znaczenie, ponieważ dobrej jakości upominek posłuży na dłużej, a tym samym będzie również dobrą promocją dla firmy, która go podarowała.

Wyższej klasy parasole z nadrukiem firmy najczęściej posiadają specjalny szkielet z włókna węglowego, które jest jednocześnie lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe – taki parasol nie zniszczy się podczas wiatru. Stosuje się także wyższej klasy materiały, które skuteczniej chronią przed deszczem i są odporne na rozdarcia, na przykład tkaniny poliestrowej pongee.

Do wyboru mamy wtedy różne typy parasoli, w tym między innymi modele rozkładane automatycznie, ręcznie, parasole tradycyjne, a także składane odwrotnie (nie ma problemu z rozlewającą się wodą).

Takie parasole reklamowe z nadrukiem mogą być dowolnie spersonalizowane, na przykład można umieścić na nich logo firmy, jej nazwę, a także inne nadruki. Projekt można przekazać firmie, która wykona personalizację, ale jeśli go nie posiadamy,projekt na upominki reklamowe może być także przygotowany bezpłatnie przy złożeniu zamówienia.

Zamów parasole z nadrukiem w firmie GiftLogo!

Zatem parasol także może stanowić kapitalny upominek reklamowy – przyda się na pewno podczas deszczowych dni. Gdy również chcesz zamówić parasol z własnym nadrukiem, możesz zrobić to w firmie GiftLogo już teraz!