fbpx

Wysyłka

Produkty personalizowane przygotowywane są 3-10dni. Zamówienia są wysyłane bezpośrednio z naszego międzynarodowego magazynu, a nasza obsługa zrobi wszystko, abyś jak najszybciej otrzymał zamówienie! Ze względu na popularność naszych ofert, prosimy o szacunkowe 14-21 dni, aby Twoje zamówienie dotarło do Polski (różni się w zależności od produktu) ze względu na odległość i obyczaje. Należy pamiętać, że ze względu na ogromną popularność naszych produktów, jest to tylko przybliżony czas oczekiwania. 

Wszystkie nasze zamówienia wysyłane są wraz z ubezpieczoną wysyłką i obsługą. Jeśli zamówienie utknie w punkcie celnym, zostanie odesłane lub nawet zgubione podczas procesu dostawy, przepraszamy! Usługa pocztowa jest poza naszą kontrolą. Jednak w takich przypadkach, ponieważ paczki są ubezpieczone, wyślemy Ci nową paczkę z szybszą wysyłką i pełnym śledzeniem, jeśli to możliwe. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zwrotów, jeśli mogą one mieć zastosowanie w przypadku wysyłki.

Ceny wyświetlane na naszej stronie są wolne od podatku w PLN, ale mimo to nie będziesz zobowiązany do zapłacenia cła i podatków, gdyż sprzedajemy nasze produkty w cenie, która nie przekracza odgónego limitu. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez urząd celny w Twoim kraju. Towar zostanie doręczony przez Pocztę Polską, nie ma możliwości wysłania paczki kurierem ani ustalenia godziny doręczenia. W razie nieobecności zostanie pozostawione awizo.

Na chwilę obecną nie posiadamy sklepu stacjonarnego, a co za tym idzie nie ma możliwości odbioru osobistego. 

*Adres podany w regulaminie jest adresem tylko i wyłącznie administracyjnym.

W celu śledzenia paczki odwiedź zakładkę „Status zamówienia” klikając tutaj. 
Następnie przekopiowany numer zamówienia z  wiadomości email wklej w odpowiednie okienko na naszej stronie wraz z uzupełnieniem adresu email, a zobaczysz szczegółowe informacje o trasie przesyłki. 

*Pamiętaj dzień przed dostarczeniem paczki otrzymasz wiadomość SMS lub telefon bezpośrednio od kuriera. 

Shopping Cart

Czy chciałbyś otrzymać:

5% ZNIŻKI

TAK? Zapisz się i zaoszczędź

na twoim pierwszym zamówieniu!